Delivery

Jsme tým Delivery nebo také Professional Services. Na začátku našich projektů stojí představy a potřeby našich zákazníků - bank. Poté přicházíme my. Upravujeme standardní produkt na míru zákazníkům. Pro každý projekt se stáváme součástí mezinárodního týmu složeného z lidí z různých poboček Diebold Nixdorf po celém světě. Projekty běžně trvají měsíce, některé i přes rok. Pokud chceme, máme možnost procestovat kus světa. Práce na projektech je zároveň tak trochu dobrodružství. 

Delivery (detail oddělení)

Všichni chceme pracovat na něčem, co má smysl a je úspěšné, nechceme dělat věci “do šuplíku”. U nás tomu není jinak - naším cílem je spokojený zákazník a dodaný projekt, kde řešení funguje tak, jak si banka přála. Naše projekty staví na frameworcích, které nám předává tým Research & Development. V Delivery týmu vytváříme úpravy na míru zákaznickým potřebám a přáním.

Martin Ponocný, manažer Delivery

 

Front-end nebo back-end?

V Global Center Pilsen máme v oddělení Delivery dva týmy. Front-endový Vynamic Connection Points tým, kde celosvětově zaštiťujeme customizaci front-endové uživatelské aplikace běžící na bankomatech.

V týmu Transaction Middleware máme na starost customizaci back-endového serverového řešení, které může např. zprostředkovávat komunikaci mezi bankomaty a interními systémy banky.

35

lidí na back-end produktu v Transaction Middleware tým

32

lidí na front-end produktu ve Vynamic Connection Points tým

 

VYNAMIC CONNECTION POINTS TÝM - FRONT-END

Martin Ponocný

Náš tým bude do budoucna růst, protože plánujeme do Plzně přibrat více projektů. Stavíme na tom, že napříč projekty spolupracujeme a pomáháme si. Jsme mladý tým, který si je blízko jak v práci, tak v osobním životě. Záleží nám na otevřenosti, spolehlivosti a dobré náladě v týmu. Při výběru nového kolegy jsou díky tomu pro nás důležité hlavně soft-skills - být komunikativní týmový hráč, mít logické uvažování, mluvit anglicky. A být tak trochu projektový dobrodruh. Znalosti si v rámci týmu dokážeme předat.

Martin Ponocný, manažer Delivery

Celý příběh

V naší části Delivery se zaměřujeme na zakázkové úpravy front-endového produktu ProFlex4. Je to aplikace, která běží na bankomatech a kterou přímo vidí klient banky. Pro každý projekt vzniká mezinárodní tým, který po většinu času spolupracuje vzdáleně. Každý z nás, ať už jsme se rozhodli cestovat či nikoli, je každý den v kontaktu se zahraničím - svým projektovým týmem.

Pracujeme na krátkých projektech, které obsáhnou celý vývojový cyklus softwarového projektu. Máme tedy příležitost se rychle učit a získat zajímavé zkušenosti. Asi nejvíc ze všech týmu v Global Center Pilsen využíváme naši bankomatovou laboratoř, která se nachází v přízemí Avalonu. Máme tu přes padesát bankomatů od různých výrobců, což nám dává možnost simulovat a testovat chování aplikace v reálném IT prostředí zákazníka. Využíváme webové technologie jako HTML5, CSS3, JavaScript. Nemusíme být Java vývojáři, ale tato zkušenost se nám hodí.

Ondřej Bříza

V Plzni člověk může najít různé nabídky zaměstnání od kolejových dopravních prostředků přes různé průmyslové automatizace nebo automotive až po retail a banking. Ovšem kdo chce dělat banking a ještě k tomu na světové úrovni, pracuje v Global Center Pilsen.

Ondřej Bříza, QA Engineer

Celý příběh

TRANSACTION MIDDLEWARE TÝM - BACK-END

Náš tým upravuje pro zákazníky produkt, který se běžně nachází mezi front-endem na bankomatu a back-endem v bance (odtud pojem middleware v názvu týmu). Pracujeme jak se staršími, tak novějšími IT technologiemi, využijeme široký přehled. Naše řešení například ověřují identitu zákazníka, zjišťují proveditelnost transakce, komunikují s bankomaty a dalšími bankovními systémy, směřují či zpracovávají transakce, zpracovávají šeky a nabízejí řadu dalších funkcí.

Pestrá je i naše práce. Pracujeme na mezinárodních projektech - aktuálně například pro klienty z Francie, Německa, Rakouska, ale i ze Singapuru, USA nebo Austrálie.

Slavoj Písek

Pro mě jako team leadera a školitele je důležité vzdělávání lidí, které je v Dieboldu velice propracované. Díky tomu mohu sledovat, jak tu lidé s jednotlivými projekty rostou a získávají více a více zkušeností.

Slavoj Písek, Senior SW Engineer pro JAVA a Team Leader

Celý příběh

Jste duší dobrodruh?

Každý projekt je jiný. Mění se zákazník, jeho potřeby a představy, výsledné zakázkové řešení, složení týmu, do nějaké míry se mění i použité technologie... Potřebná je pro nás týmová spolupráce, chtít na sobě pracovat a učit se novým věcem. Zajímavým bonusem může být možnost v rámci projektů cestovat a pracovat s lidmi pocházejícími z různých kultur.

Důležitá pro nás je atmosféra v týmu, otevřenost, zpětná vazba. Podporujeme, když se naši kolegové chtějí rozvíjet - jak v rámci seniority, užší specializace, nebo směrem k manažerským pozicím. Na všem se dá domluvit.

Podívejte se, co vám aktuálně nabízíme.

Koho hledáme?

loading

Diebold Nixdorf
Avalon Business Center - kancelář v 1. patře
Poděbradova 2842/1
301 00 Plzeň - Jižní Předměstí

Sídlo společnosti:
Diebold Nixdorf s.r.o., Siemensova 2716/2, 155 00 Praha 5
IČO: 25784528
Obchodní rejstřík: Městský soud v Praze, oddíl C, vložka 69964

Společnost Diebold Nixdorf s.r.o., je ve smyslu § 79 zákona č. 90/2012 Sb., o obchodních společnostech a družstvech (zákon o obchodních korporacích), začleněna do koncernu Diebold Nixdorf a podrobena jednotnému řízení ze strany řídící osoby, kterou je společnost Diebold Nixdorf Inc.

Název a právní forma poskytovatele: Diebold Nixdorf, Incorporated

Diebold Nixdorf, Incorporated je veřejně obchodovaná společnost organizovaná podle zákonů státu Delaware, USA, registrovaná u státního ministerstva Delaware, číslo spisu 7616573.

Identifikátor právnické osoby: 549300XZK6EWDBAZSY16

Adresa poskytovatele / sídlo:

Diebold Nixdorf, Incorporated
50 Executive Pkwy, P.O. Box 2520
Hudson, OH 44236
United States

Autorizovaný zástupce:
Octavio Marquez, CEO (výkonný ředitel)

© 2024 Diebold Nixdorf.  Vytvořeno v Beneš & Michl