Jsme Global Center Pilsen

1/3

bankomatů ve světě
je od Diebold Nixdorf

4

strategických Global Center,
jsme jedním z nich

7 let

jsme v Plzni

150

kolegů ve třech týmech,
plánujeme dál růst

O nás

Jsme Global Center Pilsen, strategická pobočka společnosti Diebold Nixdorf. Patříme mezi šest globálních vývojových center, naší doménou je bankovnictví. Z Plzně řešíme toky peněz - náš software řídí bankovní transakce a bankomaty po celém světě. Díky mezinárodní působnosti společnosti (Diebold Nixdorf působí ve více než 130 zemích) mají naše řešení opravdu globální dopad.

Plzeňské GC vzniklo v roce 2015, kdy tu začala pracovat první desítka lidí. Dnes nás je na 150, včetně externistů a kolegů spadajících pod naše týmy, ale pracujících v zahraničí. Během několika let jsme si v rámci Diebold Nixdorf dokázali vybudovat jednoznačnou a silnou pozici. Stali jsme se důležitou oporou globálních produktů a projektů a byl nám svěřen vývoj dohledového bankovního systému Vynamic View. Naší vizí je dál růst a získávat pro Plzeň další zajímavé strategické projekty.

Honza Rabušic

Za tímto úspěchem stojí naši lidé - a naše tři týmy. Tým R&D, kde vyvíjíme bankovní dohledový systém Vynamic View. Tým Delivery, kde se kolegové zapojují do mezinárodních projektů a upravují naše řešení na míru zákazníkům. A v neposlední řadě tým Maintenance & Support garantující kvalitu a poskytující support našim produktům a customizacím.

Honza Rabušic, manažer Global Center Pilsen

Jsme Global Center Pilsen.

Jsme Global Center Pilsen.

V rámci Global Center Pilsen máme tři týmy (Research & Development, Delivery, Maintenance & Support). Jejich agendy skládají dohromady komplexní produkt, který Diebold Nixdorf svým zákazníkům - v našem případě bankám - nabízí. Naši lidé pracují jak na vývoji jednoho z produktů, tak na pozdějším přizpůsobení standardního produktu na míru požadavkům a potřebám zákazníka. Finální řešení pak přechází do péče týmu Maintenance & Support, které zajišťuje kvalitu a hladký chod našich aplikací.

Celosvětová působnost Diebold Nixdorf zároveň udává mezinárodní rozměr naší práce. Každý z nás je do nějaké míry v kontaktu se zahraničími týmy či zákazníky, ať už pracujeme pouze z Plzně, nebo se podílíme na mezinárodních projektech a jezdíme na služební cesty do našich poboček nebo do sídel bank. Možnost cestovat a vidět, jak se projekty realizují ve světě, je pro řadu z nás cenná a obohacující zkušenost.

Náš software řídí transakce a bankomaty po celém světě.

Náš software řídí transakce a bankomaty po celém světě.

Naše produkty díky silnému postavení Diebold Nixdorf na trhu využívají banky z celého světa. Řešení, která vyvíjíme, dodáváme a supportujeme tak mají opravdu globální dopad. Jsme hrdí na to, že pracujeme na úspěšných produktech, které nevyvíjíme "do šuplíku". Díky širokému záběru našich týmů vidíme celkový koloběh života projektu a produktu, což je skvělá příležitost k profesnímu rozvoji a nabírání zkušeností (jak pro začínající IT nadšence, tak pro zkušené specialisty).

 

Nejdůležitější je tým.

Právě komplexita našeho záběru, naše silné postavení v rámci společnosti a globální působnost Diebold Nixdorf nám přinášejí široké možnosti a příležitosti, které našim kolegům můžeme nabídnout. A také to, že nejsme klasický korporát. Z velké části máme svobodu dělat věci po svém a určovat, jakým směrem půjdeme. Záleží nám na dobré atmosféře v týmu, otevřenosti, rychlém řešení problémů, důležitý je pro nás work-life balance.

Tomáš Ettler

Baví mě, že každý den komunikuji a spolupracuji s lidmi z celého světa. Často se mi stává, že si píšu s člověkem z Bangladéše, Austrálie a na telefonu mám Američany. Můžeme být hrdí, že v Global Center Pilsen pracujeme opravdu pro celý svět.

Tomáš Ettler, Senior Front-End Developer a Team Leader pro SW Maintenance

Celý příběh

Být součástí Diebold Nixdorf nám dává příležitost vyrazit do světa. Naši lidé mají široké možnosti dlouhodobého růstu - ať už směrem úzké specializace, směrem k univerzálnosti, k manažerským pozicím, na školitele, nebo do zahraničí. Uplatní se u nás jak zkušení kolegové, tak absolventi. Široký je i záběr pozic od konzultantů, přes testery, architekty, SW inženýry po programátory. Zásadní je pro nás aktivní přístup, týmovost, schopnost učit se novým věcem, růst a rozvíjet se.

 

Nabízíme
příležitost a možnosti

Být Globálním Centrem nám přináší celou řadu možností. Vybudovali jsme si silnou pozici, která nám umožňuje řadě věcí udávat směr a dělat je po svém. Slovo našich lidí má váhu.

Honza Rabušic, manažer Global Center Pilsen

Vyberte si svůj svět
ze života  
GC Pilsen

alpy Teambuilding _voda_prase2017. Christmas party 2017 Zdenek Smejkal_sluzebka Služebky ProFlex Ondra Briza-hory

Podívejte se, co vám aktuálně nabízíme.

Koho hledáme?

loading