Senior Resource Manager, Ostatní

Pro naši novou pozici hledáme zkušeného kandidáta v oblasti Resource managementu.

Co bude Vaším úkolem?

Osoba na této pozici zavádí a řídí proaktivní postupy získávání zdrojů v rámci funkce pro řízení zdrojů. Spoluprácuje s příslušnými projektovými, konzultačními a dalšími týmy. Snaží se optimalizovat alokaci práce projektového týmu a zajistit vhodné personální obsazení pro různé týmy/aktivity. Poskytuje metriky s přidanou obchodní hodnotou. Úzce spolupracuje s vedoucími pracovníky a zúčastněnými stranami projektu, aby zajistil umístění správných osob s potřebnými dovednostmi ve správný čas na správné místo.

Pokud máte zájem o úspěšnou kariéru v celosvětové renomované společnosti, přihlaste se ZDE!

Co budete mít na starosti?

  • Poskytovat manažerům průběžnou správu zdrojů a související podporu
  • Spolupracovat s příslušnými stranami za účelem vývoje personálních řešení pro projekty/činnosti
  • Shromažďovat a udržovat data o dostupnosti zdrojů, dovednostech, zkušenostech, preferencích a poptávce v rámci přidělené oblasti
  • Sladit dostupnost a nasazení zdrojů se zavedenými plány / prognózami projektu
  • Spolupracovat s vedením / projektovými manažery, abyste identifikovali požadované možnosti zdrojů
  • Pomáhat při plánování pracovních sil, včetně analýzy obchodních projekcí, opotřebení, řízení dovedností a trendů zaměstnanosti
  • Vytvářet zprávy o odpovědnosti, dokumentovat a aktualizovat databáze / zprávy podle potřeby
  • Identifikovat trendy, které proaktivně vyvažují pracovní zátěž a zároveň zvyšují využití
  • Flexibilitu pracovat v neustále se měnícím prostředí

Co očekáváme my od Vás?

  • Bakalářský titul nebo ekvivalentní pracovní zkušenosti
  • Zkušenosti se správou zdrojů
  • Znalost MS Excel
  • Znalost práce se SAP
  • RMCP certifikát je velké plus
Tomáš Ettler

Baví mě, že každý den komunikuji a spolupracuji s lidmi z celého světa. Často se mi stává, že si píšu s člověkem z Bangladéše, Austrálie a na telefonu mám Američany. Můžeme být hrdí, že v Global Center Pilsen pracujeme opravdu pro celý svět.

Tomáš Ettler, Senior Front-End Developer a Team Leader pro SW Maintenance

Celý příběh

Co získáte?

  • Fixní mzdu s ročními bonusy – Rádi dobře odměňujeme ty, kteří pracují naplno
  • Možnosti profesního růstu – Vypracujte se až na Team Leadera, nebo se specializujte a získejte hluboké znalosti ve svém zaměření
  • Příležitost k cestování – Máte možnost vyrazit za klienty po celém světě (anebo necestovat vůbec, pokud nechcete)
  • Flexibilní pracovní dobu – Docházkový systém nepoužíváme, věříme si, věci děláme po svém
  • Příspěvek na práci z domova ve výši 705 Kč měsíčně - je nám jasné, že elektřina ani internet nejsou zadarmo
  • Cafeterie ve výši 15 000 Kč ročně – vyberte si benefit, který se vám líbí
  • Multisport karta – Podporujeme naše milovníky sportu
  • 5 týdnů dovolené – Žijeme naší prací, ale nepracujeme o život
  • 4 sick days – na dny, kdy se necítíte nejlépe
  • Dva placené dny na charitativní aktivity - Rádi pomůžeme tam, kde je potřeba
  • Telefon a notebook – Nabízíme neomezený tarif a 3GB dat

A další drobnosti, které nám zpříjemňují život:

  • MAKRO karta – Pro výhodné nákupy
  • Relaxační zóny – Když už hlava nemůže
  • Stravenky v hodnotě 150Kč/den – Sídlíme v centru Plzně, výběr dle vašeho gusta zaručen
  • Příspěvek na hromadnou dopravu – Přispíváme na roční jízdenku
  • Příspěvek na penzijní pojištění - Myslíme na budoucnost

Podívejte se, co vám aktuálně nabízíme.

Koho hledáme?

loading